E-Ticaret Pro V3 Yazılım Yeni Başlayan küçük işletmeler vs tüm beklentilerinizi karşılayacak şekilde bir sisteme sahiptir. Scriptimiz Piyasada yıllık olarak talep edilen 2 bin TL – 3 bin TL arasında satılan E-Ticaret scriptlerine denk bir sistemdir. E-Ticaret Pro V3 Yazılım tüm ticari sektörlere uygun olarak kodlanmıştır, Elektronik eşya sektörü, Tekstil sektörü, Gıda sektörü, vb birçok sektöre uygundur.

Sanal Pos (Paytr) – Kapida Ödeme – Banka Havalesi̇ Ödeme Seçenekleri̇
Ti̇cket Si̇stemi̇
Ürün Puan Ve Yorum Yazma
Ürün Karşilaştirmasi Yapabi̇lme
Ana Kategori̇  -> Alt Kategori̇ Si̇stemi̇
Full Responsi̇ve (Mobi̇l Uyumlu)
Ürün Li̇steleme Sayfalari
Kurumsal Sayfalar
Destek Sayfalari
Blog Sayfasi
S.s.s. Sayfasi
İleti̇şi̇m Sayfasi
Üye Ol – Üye Gi̇ri̇şi̇
Sepete Ekle -si̇pari̇ş Et
Üye Paneli̇m Sayfasi
E-bülten Aboneli̇ği̇
Ve Sayamadiğimiz Bi̇r Çok Özelli̇k…

 • Author’s gravatar
  Mustafa
  3 ay önce

  Merhaba E-Ticaret Yazılımınızı aldık ve çok memnunuz hızlı teslimat ve sorunsuz yazılım teşekkür ederiz.

  • Author’s gravatar
   Ümit K.
   3 ay önce

   Teşekkür ederiz Mustafa bey herzaman yanınızdayız.

Bir inceleme Ekle

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.
Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.
Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.
Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda "Güncel IonCube" bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.
Siparişler ortalama 60 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 24 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.
Şuan için Hazır E-Ticaret Yazılımlarında Malesef Kredi Kartı ile Ödeme Yapılmamaktadır. Havale/Eft ile Ödeme gerçekleştirebilirisiniz.
Scriptlerimizi satın alan müşterimize, ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Yazılımsal sorunlarınızı destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.
Özel istek ve taleplerinizi ek ücret karşılığı yapmaktayız.
Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.
Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google'da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.

890,00

E-Ticaret Pro V3
 • Mobil Uyumlu (Responsive)
 • Kolay Yönetilebilir Panel
 • 1 Yıl Ücretsiz Teknik Destek (Yazılım Kaynaklı Sorunlar)
 • 10 Satışlar
 • 1 Puanlama
 • 865 Görüntüleme

Lisanslanıcak alan adı