E-Ticaret Sitesi Konsept Tasarımlar

Artık profesyonel bir E-Ticaret Web Sitesi ne sahip olmak hem çok kolay hem de çok ucuz. Aşağıda görmüş olduğunuz web sitesi tasarımlarından istediğinizi seçin aynı gün içerisinde web siteniz yayında olsun…

E-Ticaret Web Sitesi tasarımı paketlerinde ilk yıl HOSTING hizmeti ücretsiz verilmektedir. Türkçe Yönetim Paneliyle birlikte, Sizde Sınırsız Kurumsal Eposta Hesaplarına Sahip Olabilir, Sınırsız Sayfa Oluşturabilir, Sınırsız ürün, İçerik, Haber, Resim, Video Ekleyebilirsiniz, Sitelerimiz tüm sektörlere için uygundur siz sadece beğendiğiniz tasarımı seçin.

Biz Kimiz?

HazirWebSiten.Net‘de biz, Merkezinde Teknoloji Olan Tasarımları sunuyoruz

Geleneksel medya, online, mobil ve sosyal medya gibi farklı mecralar ve teknolojileri en doğru şekilde bütünleyen “entegre” pazarlama çözümleri sunuyoruz. Üst düzey teknolojiler ile Web Sitesi Tasarımı yetkinliklerini ve taktikleri kullanarak, online pazarlama çözümleri ile marka değerinizi arttırmaya çalışıyoruz.

Tasarım, web sitesi tasarımı, hazır web sitesi, e-ticaret sitesi, Arama Motoru Optimizasyonu ve sosyal medyadan oluşan temel uzmanlık alanlarımız doğrultusunda, online dünyadaki yerinizi ve hedef kitle ile etkileşiminizin en doğru şekilde gerçekleşmesi için çalışıyoruz.

Kurulduğumuz 2008 yılından bu yana, yüksek standartlarda iş yapmayı ve sürekli gelişimi alışkanlık edinen ekibimizle birlikte, Türkiye’nin lider online Tasarım firmaları arasında yer alıyoruz. Müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile uzun süreli işbirlikleri sağlıyor, onlar için yüksek standartlı projeler gerçekleştiriyoruz.

Ne kadar ücret alacağımıza değil ne verebileceğimizi, nasıl müşterilerimize daha fazla portföy olurşturabileceğimizi ve daha fazla nasıl para kazandırabilieceğimize odaklanıyoruz.

Neler Yapıyoruz

 

Web Sitesi Tasarımı
Dünya Standartlarına Uygun, Marka değerinizi artıracak, Şık ve Modern, Yeni Nesil Tasarımlar, Kurumsal Web Sitesi Çözümleri

Hazır Web Sitesi
Kurumsal Modern İçerik Yönetim Sistemi, Aynı Gün Kurulum internet sitenizi, Mobil uyumlu, kreatif, etkileyici ve kullanıcı dostu web tasarım çözümleri

E-Ticaret Sitesi
Profesyonel yazılım alt yapısı, esnek ve kullanışlı yönetim panelli ihtiyacınıza göre size özel ve özgün bir tasarımla, profesyonel, hızlı, ekonomik E-Ticaret Sitesi

Google Optimizasyonu
Sitenizin Google Aramasında En Üst Sırada Çıkmasını İstemez misiniz? Reklam ve SEO seçenekleri ile kısa bir zamanda gelirinizi attırmaya başlayabilirsiniz.

Kurumsal Kimlik
Kurumsal Kimlik Çalışmaları
– Logo Tasarım
– Kartvizit Tasarım
– Zarf / Antetli Kağıt Tasarım
– Broşür / Katalog Tasarım
– E-Katalog Tasarım

Vizyon & Misyon

HazirWebSiten.Net olarak misyonumuz, müşterilerimize yenilikçi hizmetler sunarak, müşteri portföylerini büyütmek, güçlendirmek ve marka değerlerini arttırmaktır.

Farklı müşteriler için onların ihtiyaçlarına uygun Web Sitesi çözümlerini birlikte üreterek, rekabette kazanan, bilgi, beceri, deneyim ve yetenekleri ile çözüm ortaklığı sunmaktadır.

Müşterilerine değer yaratmayı ilke edinmiş, güvenliği ve güvenilirliği ön planda tutan, gelişmeleri, değişimleri araştıran, bunları önceden belirleyerek gerekli değişiklikleri internet sitesi tasarımı çalışmalarında hızla uygulayan, iş ahlakı, dürüstlük ve kaliteden taviz vermeyen, firma olarak Web Tasarım firmaları arasında tercih edilen önemli bir çözüm ortağıdır.

Ürünlerimize sahip çıkmak, satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak, tüketici ilişkileri konusundaki hassas yaklaşım ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız.

Öncüsü olduğumuz sektörde daima ileriye dönük ve ihtiyaçları günün şartlarında ve imkanlarında en iyi şekilde sunmak, vazgeçemeyeceğimiz başka bir temel ilkemizdir.

UZMANLIK SERTİFAKALARIMIZ

Freelance Web Tasarım

Freelance web tasarımcı ile çalışmak düşündüğünüzden daha kolay ve ucuzdur.

Ümit KÜÇÜKDOĞAN

Freelance (serbest) çalışan kişiler; konularında uzman ve yetenekli kişilerdir ve genellikle proje ya da iş bazlı çalışırlar. Genellikler evden çalıştıkları için size ekstra külfetleri yoktur. Maaş, vergi, yol, yemek gibi maliyetlerden sizi kurtarırlar. Bu nedenle daha düşük bütçeler ayırarak uygun fiyatlarda gönül rahatlığıyla bir freelance web tasarımcıyla çalışıp, mükemmel bir web sitesine sahip olabilirsiniz. Ayrıca freelance çalışanlar bir projeyi bitirmeden yenisine başlamazlar, böyle olunca da elindeki işe daha fazla konsantre olurlar ve daha hızlı çalışarak, kısa sürede yani zamanında işlerini teslim ederler. Bunun yanında projenizde güncelleme ya da değişim gerektiğinde freelancer çalışana ulaşmak kolaydır. Toplantıda olma ihtimalleri oldukça düşüktür.

Ümit KÜÇÜKDOĞAN

Website Developer Expert www.umitkucukdogan.com.tr

Join Us Today

Over 75,000 designers and developers trust the DigiMarket.