Paytr Ödeme Sistemi

Tek entegrasyonla tüm kredi kartlarından güvenle ödeme almanızı sağlayan PayTR, online mağazaların müşterilerine güvenli ödeme sağlayarak satışlarını artırmasına katkıda bulunur. Sektör tecrübesi ve güvenli ödeme altyapısı sunan PayTR, hizmetlerini tercih eden sanal mağazalara pek çok avantaj sunar. Bunlardan birkaçını aşağıda sıraladık;

  • Ertesi gün ödeme avantajı: PayTR’yi tercih eden e-ticaret siteleri satış yaptıklarında tahsilat için günlerce beklemez. PayTR kullanıcılarına ertesi gün ödeme avantajı sunar. PayTR hizmeti alan işletmeler satış yaptıklarında ödemelerini ertesi gün banka hesaplarından kullanabilirler.
  • Hızlı başvuru: PayTR online ve hızlı başvuruyu mümkün kılar. Tüm evrak ve başvuru Farklı ödeme seçenekleri bir arada: Sanal pos ve ödeme çözümleri sunan PayTR e-ticaret sitelerine; ön ödemeli, yurtdışı kart seçenekleri gibi pek çok alternatif ödeme kanalını da beraberinde sunar.
  • işlemleri online olarak gerçekleştirilir. Başvurunuzu yaptıktan sonra, PayTR sanal posunuz sadece 2 saat içerisinde aktif olur ve sanal mağazanızdan ödeme almaya başlayabilirsiniz.

Hazır web siten gelişmiş e-ticaret altyapısını tercih ettiğinizde PayTR’ın ödeme entegrasyonu ile hızlıca sanal mağazanızdan satışa başlayabilirsiniz. Pek çok avantaj ile hemen satışa başlayabilirsiniz.

  • Tek tek başvuruya gerek kalmadan zahmetsiz sanal pos: PayTR ödeme sistemlerini tercih ettiğinizde tek kanaldan ihtiyacınız olan bankaların sanal posuna anında ulaşmanız mümkündür. Zamandan tasarruf ettiren ve zahmetsizce güvenli alışveriş sağlayan PayTR ile en çok tercih edilen bankaların sanal poslarını kolayca sanal mağazanıza entegre edebilirsiniz.
  • Alternatif ödeme seçenekleri ile müşteri kaybına son: Online alışverişte tüketiciler kredi kartı ile ödemeyi sıkça tercih eder. PayTR ile müşterilerinize; taksitli, tek çekim, puanla ödeme gibi seçenekler sunabilirsiniz.
  • Oluşabilecek bir sahteciliğin önüne geçin: Online alışverişte tüketiciler güvenli bir şekilde alışveriş yapmayı ve bilgilerinin güvenliğinden emin olmak isterler. PayTR ödeme hizmetleri müşterilerinizin kart bilgilerini gelişmiş ve tam donanımlı ödeme altyapısı ile korumaya alır. Yapay zeka sistemi sahteciliğin önüne geçmek için özel olarak geliştirilmiştir ve 7/24 müşteri bilgilerini korur.
  • Modern ve mobil uyumlu ödeme sayfası: Ödeme sayfaları müşteri deneyimini etkileyen alanlardır. Ödeme sayfalarının mobil uyumlu, sade ve anlaşılır olarak tasarlanmış olması önemlidir. PayTR ödeme sayfanızı istediğiniz şekilde tasarlamanızı mümkün kılar.
  • Hızlı ve kesintisiz ödeme işlemleri: PayTR ödeme hizmetlerini tercih ettiğinizde online mağazanızdan 7/24 kesintisiz ödeme alabilirsiniz.