Hazır Platinum E-Ticaret V5 Pro Teması

Ürünlerinizi inceleyen kişilerin incelemekten memnun kalacağı bir sitede geziyor olması, sipariş veren kişilerin sayısını artıracaktır. Bunda da ürünler kadar şık bir web tasarımda önemlidir. Sipariş verenler içinse sitenizin fonksiyonelliği bir sonraki siparişlerin en önemli etkenidir. Bu nedenle sitenizin pratik bir şekilde kullanılabilecek fonksiyonelliğe sahip olması gerekir. Bu durum ise sizin ürün satışlarınızdan elde edeceğiniz geliri etkileyecektir. Bu nedenle Hazır Platinum E-Ticaret V5  Yazılımını incelediğinizde bu parametrelerin ne kadar önemsendiğini fark edeceksiniz.

resim-2021.06.11-06_06_24

Ücretsiz!

Pro V5 Start
 • 2.Yıl Yinelenen Hosting Ücreti: 75 TL
 • E-Ticaret Pro V5 Ücretsiz Kurulum!
 • 1 Web Sitesi Barındırma
 • 5 Gb SSD Disk Web Hosting Alanı
 • 25 Gb Aylık Trafik
 • 1 GB Ram Kullanım İzni
 • 1 CPU İşlemci Kullanım İzni
 • 3 Adet E-Posta Adresi
 • Haftalık Yedekleme
SİPARİŞ VER!

310 TL

Pro V5 Plus
 • 2.Yıl Yinelenen Hosting Ücreti: 329 TL
 • E-Ticaret Pro V5 Ücretsiz Kurulum!
 • 1 Web Sitesi Barındırma
 • Sınırsız SSD Disk Web Hosting Alanı
 • Sınırsız Trafik
 • 4 GB Ram Kullanım İzni
 • 4 CPU İşlemci Kullanım İzni
 • Sınırsız E-Posta Adresi
 • Yandex Kurumsal Mail
 • Google Arama Motoru Kaydı
 • Haftalık Yedekleme
SİPARİŞ VER!

Hazır Platinum E-Ticaret V5 Scriptimiz tüm beklentilerinizi karşılayacak şekilde Ultra Profesyonel bir sisteme sahiptir. Scriptimiz Piyasada yıllık olarak talep edilen 3 bin TL – 8 bin TL arasında satılan E-Ticaret scriptlerine denk bir sistemdir. Hazır Platinum E-Ticaret Pro V5 Scriptimiz tüm ticari sektörlere uygun olarak kodlanmıştır, Elektronik eşya sektörü, Tekstil sektörü, Gıda sektörü, vb birçok sektöre uygundur.

Lisans Yenileme Yok!

Gelişmiş Yönetim Paneli

Site Görsel Ayarları

Gelişmiş ürün yönetimi

Gelişmiş Ürün özellikleri ve Varyant yönetimi

Gelişmiş banka hesapları modülü

Gelişmiş sayfa yönetimi

Ve sayamadığımız bir çok özellik ile Platinum E-Ticaret V5 Scriptimiz tam size göre

Paytr ve Iyzico Sanal Postları

Tüm Modülleri Aktif/Pasif Yapma

Gelişmiş Slider Yönetimi

Bas-Götür özelliği ile gelişmiş kategori yönetimi

Gelişmiş Ticket(Destek) Sistemi

Tüm ürün ve kategorileri xml olarak indirip, taşıma

Gelişmiş Blog yönetimi

Son jenerasyon Html5, Css, JavaScript

Arama Motorları Ayarları ile Seo

Tek tıkla toplu ürün güncellenebilme

Gelişmiş Marka yönetimi

Gelişmiş Sipariş yönetim sistemi

Gelişmiş Kargo Takip Modülü

Gelişmiş S.S.S yönetimi

E-TİCARET V5 SİTESİ YÖNETİCİ PANELİ İNCELEDİNİZ Mİ?

Hazır Web Siten; hazır e ticaret sitesi diğer e-ticaret yazılım firmalarında olan yüksek fiyatların dışına çıkıyor. Yıllık yüksek lisans ücreti veya satışlardan pay gibi ekstra ücretler almıyor. Tek yapacağınız ödeme hosting için oluyor. En uygun e-ticaret sitesi fiyatlarında iddialıyız. Gerekli alt yapılar sağlanıp ticaretinizi güvenli bir şekilde yapmanız sağlanıyor. Firmamızın yüksek ücretlere karşı olduğu prensipleri şunlardır:

Asıl hedef hazır olan siteleri müşterilerin kullanımına sunmaktır.

Her defasında bütün maliyetleri müşterilere yüklemek tarzımız değildir.

Kurulum maliyetinin tamamı müşteriden alınmamalıdır.

Tamamen müşteri deneyimleri ile geliştirilen, teknik terimlerden arındırılmış ve tamamı yerli bir e-ticaret altyapısı ile takılmadan ilerleyin, işiniz kolaylaşsın. Kullanıcı dostu bir arayüz ve rahat bir kullanım noktasında incelikle kurgulanmış bir yönetim paneli, ihtiyaçlarınıza tam cevap versin. Kullanım alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalmadan, aradığınız her detaya kolayca ulaşabilmeniz için özel olarak hazırlanan tasarımlarımızla hızınızı artırın.

İnternet Satış Sitesi için ürün, sipariş ve gelişmiş opsiyon yönetimi

Satış yapmak isteyen site sahiplerine özel bir yönetici paneli kurulmaktadır. Bu panel sayesinde kolay e ticaret özellikleri üzerinde her türlü değişiklik yapılabilmektedir. Ürün eklenir, siparişler takip edilir, kampanyalar, indirimler belirlenebilir, kullanılacak ödeme sistemleri değiştirilebilir ve bunlar gibi bir çok işlem gerçekleştirilebilir. Hazır Web Siten profesyonel yazılımı isteklerinizi karşılamakta olup satılık e-ticaret sitesi fiyat özelliklerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

E-ticaret Sitelerinde kullanılabilen ödeme sistemleri

Online alışveriş sitesi kurmak için gerekenler başlıklı yazımızda anlatıldığı gibi ödeme alabilmeniz için fatura kesebiliyor olma şartı vardır. Satış yapmak için oluşturulan  bu yazılım için istenilen her ödeme sistemi kullanılabilmektedir. Kurulumlar sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilir. En çok kullanılmakta olan kredi kartı ile ödeme, havale yaparak ödeme, gelen kargoya kapıda ödeme gibi sistemlerin entegrasyonu sağlanabilmektedir. Ücretsiz e-ticaret sitesinde seçenekleriniz kısıtlıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu

E-ticaret sitelerinin olmazsa olmaz unsurları arasında arama motoru optimizasyonu da yer alır. Arama motoru optimizasyonu sayesinde web sitesi arama motorlarının üst sıralarında yer alacaktır. Bu sayede tıklanma sayısı belirgin bir artış gösterecektir. Pek çok insanın interneti arama motorları vasıtasıyla kullandığı dikkate alındığı zaman; bu algoritmalara uygun bir seo uyumlu e-ticaret sitesinin ne kadar önemli olduğu da fark edilecektir.

Seo Uyumlu E-ticaret Sitesi

Arama motoru optimizasyonu (SEO) yani arama motorlarında üstün performans gösterilebilmesi için özel alanlar ve eklentiler geliştirilmektedir. Online satış olan sistemlerin seo analizi yapılarak yazılımlar bu doğrultuda geliştirilir. Hazır Web Siten E-Ticaret yazılımı kodlama esnasında seo uyumlu olarak geliştirilmiştir. Başlık, açıklama, kelime alanları oluşturulur ve siteye girilen ürünlerin akıllı linkleme özelliği sayesinde ürün adında bağlantıya sahip olması sağlanır.

Hazır E-ticaret paketi nedir?

Hazır Eticaret Platinum E-Ticaret Pro V5 ihtiyaçlarınız doğrultusunda birbirini tamamlayan özellikler kullanılarak online satış yapmanıza olanak sağlayan oluşturulmuş modullerin paket halinde toplanmasına verilen addır. İşinize uygun paket seçiminiz sonrasında ilave masraf yapmamanız paket kullanmak için bir sebep sayılabilir. Bütçenize ve size uygun hazır eticaret paketi satın almanız sonrasında tasarımlarımız üzerine kurulum sağlanmaktadır.

 

Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?

Günümüzde kurumsallıktan uzak bir çok kişi/kişiler 2-3 mouse tıklamasıyla e-ticaret sitesi yapabildiklerini iddia ederler. E ticaret sitesi paketleri alt yapısını yönetmek ve ihtiyaçlara anında cevap verebilmek bilgi ve tecrübe ile mümkündür. Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların destek verebilmek için fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyoruz. Bizimle doğru yerdesiniz…

 

Satış Sitesi için Hazır e-ticaret paketi Satın almak zorundamıyım?

Hazır Eticaret Platinum E-Ticaret Pro V5 paketi satın almak istemezseniz; online alışveriş sitelerine üye olup, her satışınızdan en az %10 komisyon verebilir ve üstüne aylık mağaza bedeli ödeyebilirsiniz ya da internetten satış yapmak için profesyonel e-ticaret paketleri karşılaştırma sayfamızdan satın al işlemi ile kendi eticaret sitenizi kurabilirsiniz.

 

Kendi hostingim var, e ticaret scripti satıyormusunuz?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda “Güncel IonCube” bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

 

E ticaret paketi satın almak istiyorum , nereden başlamalıyım?

Hazır Eticaret Platinum E-Ticaret Pro V5 yazılımı ile beraber girişimci bir ruha sahip olmanız gerekmektedir. İnternetten satış yapmak istiyorum düşüncesini eyleme geçirdiğiniz için zaten girişimciliğe sahipsiniz. Geriye kalan profesyonel hazır e-ticaret paketi seçimiz için yukarıdaki özellik tablosundan size uygun olanını satın al düğmesine tıklayarak işlemlere devam edebilirsiniz. Kolayca 3 adımda e-satış sitesi açabilirsiniz, bu adımlar ana sayfamızda detaylı olarak ele alınmıştır.

 

İnternetten satış yapmak istiyorum, e ticaret nasıl yapılır bilmiyorum.

Dert etmeyin , biz zaten onun için buradayız. Sayfamızdan size uygun hazır e ticaret paketi satın aldığınızda e-ticaret dünyasına adım atmış olacaksınız.Aklınıza takılan tüm soruların için blog sayfalarımızdan faydalanabilir, satış öncesi ve satış sonrası destek alabilirsiniz. Teknik destek ve satış ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Sizlere kaynak olarak e-ticaret rehberi blog sayfalarımızı önerebiliriz.

 

Hazır Eticaret Platinum E-Ticaret Pro V5  Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Siparişler ortalama 60 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 12 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

 

Hazır Eticaret Platinum E-Ticaret Pro V5 Yazılımını Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

 

Hazır Eticaret Platinum E-Ticaret Pro V5 Yazılımını için Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

 

Hazır Eticaret Platinum E-Ticaret Pro V5 Yazılımını İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

 

Hazır E-Ticaret Ürün Satış sitesi Pro V5  Yazılımını Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

 

Hazır Eticaret Platinum E-Ticaret Pro V5 Yazılımını Kredi Kartıyla Alabilir miyim?

Malesef Şuan İçin Kredi Kartıyla Satış Yapılmamaktadır. Havale/EFT Yoluyla Ödeme Yapabilirsiniz.

 

Hazır Eticaret Platinum E-Ticaret Pro V5 Yazılımını Teknik Destek Veriyor musunuz?

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, Yazılımsal Sorulanlara ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz.  destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

Hazır Eticaret Platinum E-Ticaret Pro V5 Yazılımını Geri İade Hakkım Var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

 

Hazır Eticaret Platinum E-Ticaret Pro V5 Yazılımını Google’da Çıkar mı?

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google’da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.