Hazır WooCommerce Turuncu Tema

Esnekliği ve aşırı kullanıcı dostu olması nedeniyle web mağazanızın arka planı olarak WooCommerce kullanmanızı öneririz.Oluşturduğumuz Hepsiburada Teması ile Tişört, mobilya veya yazılım satmak isteyip istemediğinizi WordPress ile mükemmel bir şekilde bütünleştiriyor, hepsi WooCommerce ile mümkün kılınmıştır.

AYLIK 99 TL

VDS Sunucu
 • 2 Core
 • 6 GB Ram
 • 60 Gb SSD Depolama
 • Limitsiz Trafik
 • Plesk Kontrol Paneli Ücretsiz
 • 1000 MB/s Ağ Hızı
 • Özel IP Adresi
 • Linux Platform
 • Ücretsiz 3 Adet Format Hakkı
SİPARİŞ VER!

310 TL

Turuncu Tema Plus
 • 2.Yıl Yinelenen Hosting Ücreti: 329 TL
 • 1 Web Sitesi Barındırma
 • Sınırsız SSD Disk Web Hosting Alanı
 • Sınırsız Trafik
 • 4 GB Ram Kullanım İzni
 • 4 CPU İşlemci Kullanım İzni
 • Sınırsız E-Posta Adresi
 • Yandex Kurumsal Mail
 • Google Arama Motoru Kaydı
 • Haftalık Yedekleme
SİPARİŞ VER!
Tam WooCommerce Uyumlu

Turuncu E-ticaret WordPress Teması - Easy Store, özellikle alışveriş sitesi veya mağaza için olan woocommerce eklentisi ile tam uyumludur.

Sınırsız Renk Seçeneği

Temamız, mevcut seçenekten rengi değiştirmenize ve bir siteye daha iyi bir görünüm ve his vermenize yardımcı olan Skincolor seçeneğine sahiptir.

Temiz Kodlandı

Temalarımız temiz kodlanmıştır ve iyi biçimlendirilmiştir, bu da kolay özelleştirmeye olanak tanır. WordPress Tema inceleme yönergelerini ve güvenlik standartlarını kesinlikle takip ediyoruz.

Duyarlı tasarım

Tema, iPad, iPhone, Android ve Windows Phone ve diğerleri gibi tüm mobil cihazlar için tamamen duyarlı ve optimize edilmiştir.

Özelleştiricide Oluştur

Harika Özelleştirici aracı, temayı canlı bir önizleme ile tamamen özelleştirmenize ve hızlı bir şekilde harika bir web sitesi oluşturmanıza olanak tanır.

Son Derece Özelleştirilebilir

Tüm temalarımızda, onlardan en iyi şekilde yararlanmak için düzinelerce Tema Seçeneği bulunur. Her zaman istediğiniz bir web sitesini oluşturmak için bir koda dokunmanız gerekmeyecek.

WooCommerce, son derece güvenilir ve kullanıcı dostu bir WordPress e-ticaret araç setidir.WooCommerce,tüm e-ticaret çözümlerinizi geliştirmek için kullanırız, zira her tür işletme için mükemmel bir web mağazası yaratmak için birçok özelliğini kullanabiliriz. WooCommerce, web sitenize sorunsuz bir şekilde entegredir ve bu güvenilir eklentiyi, web mağazanızın arka ucunu yönetmek için kullanırız.

Bireysel yada Profesyonel E-Ticaret ihtiyaçlarınız için benzersiz birçok özelleştirme seçeneği sunuyor.WooCommerce ‘daki kullanımı kolay Raporlar aracıyla e-ticaret analitiklerini etkili bir şekilde takip etmenizi sağlarız.

 

Asıl hedef hazır olan siteleri müşterilerin kullanımına sunmaktır.

Her defasında bütün maliyetleri müşterilere yüklemek tarzımız değildir.

Kurulum maliyetinin tamamı müşteriden alınmamalıdır.

Tamamen müşteri deneyimleri ile geliştirilen, teknik terimlerden arındırılmış ve tamamı yerli bir e-ticaret altyapısı ile takılmadan ilerleyin, işiniz kolaylaşsın. Kullanıcı dostu bir arayüz ve rahat bir kullanım noktasında incelikle kurgulanmış bir yönetim paneli, ihtiyaçlarınıza tam cevap versin. Kullanım alışkanlıklarınızı değiştirmek zorunda kalmadan, aradığınız her detaya kolayca ulaşabilmeniz için özel olarak hazırlanan tasarımlarımızla hızınızı artırın.

İnternet Satış Sitesi için ürün, sipariş ve gelişmiş opsiyon yönetimi

Satış yapmak isteyen site sahiplerine özel bir yönetici paneli kurulmaktadır. Bu panel sayesinde kolay e ticaret özellikleri üzerinde her türlü değişiklik yapılabilmektedir. Ürün eklenir, siparişler takip edilir, kampanyalar, indirimler belirlenebilir, kullanılacak ödeme sistemleri değiştirilebilir ve bunlar gibi bir çok işlem gerçekleştirilebilir. Hazır Web Siten profesyonel yazılımı isteklerinizi karşılamakta olup satılık e-ticaret sitesi fiyat özelliklerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

E-ticaret Sitelerinde kullanılabilen ödeme sistemleri

Online alışveriş sitesi kurmak için gerekenler başlıklı yazımızda anlatıldığı gibi ödeme alabilmeniz için fatura kesebiliyor olma şartı vardır. Satış yapmak için oluşturulan  bu yazılım için istenilen her ödeme sistemi kullanılabilmektedir. Kurulumlar sadece dakikalar içerisinde gerçekleştirilebilir. En çok kullanılmakta olan kredi kartı ile ödeme, havale yaparak ödeme, gelen kargoya kapıda ödeme gibi sistemlerin entegrasyonu sağlanabilmektedir. Ücretsiz e-ticaret sitesinde seçenekleriniz kısıtlıdır.

Arama Motoru Optimizasyonu

E-ticaret sitelerinin olmazsa olmaz unsurları arasında arama motoru optimizasyonu da yer alır. Arama motoru optimizasyonu sayesinde web sitesi arama motorlarının üst sıralarında yer alacaktır. Bu sayede tıklanma sayısı belirgin bir artış gösterecektir. Pek çok insanın interneti arama motorları vasıtasıyla kullandığı dikkate alındığı zaman; bu algoritmalara uygun bir seo uyumlu e-ticaret sitesinin ne kadar önemli olduğu da fark edilecektir.

Seo Uyumlu E-ticaret Sitesi

Arama motoru optimizasyonu (SEO) yani arama motorlarında üstün performans gösterilebilmesi için özel alanlar ve eklentiler geliştirilmektedir. Online satış olan sistemlerin seo analizi yapılarak yazılımlar bu doğrultuda geliştirilir. Hazır Web Siten E-Ticaret yazılımı kodlama esnasında seo uyumlu olarak geliştirilmiştir. Başlık, açıklama, kelime alanları oluşturulur ve siteye girilen ürünlerin akıllı linkleme özelliği sayesinde ürün adında bağlantıya sahip olması sağlanır.

Hazır E-ticaret paketi nedir?

ihtiyaçlarınız doğrultusunda birbirini tamamlayan özellikler kullanılarak online satış yapmanıza olanak sağlayan oluşturulmuş modullerin paket halinde toplanmasına verilen addır. İşinize uygun paket seçiminiz sonrasında ilave masraf yapmamanız paket kullanmak için bir sebep sayılabilir. Bütçenize ve size uygun hazır eticaret paketi satın almanız sonrasında tasarımlarımız üzerine kurulum sağlanmaktadır.

 

Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?

Günümüzde kurumsallıktan uzak bir çok kişi/kişiler 2-3 mouse tıklamasıyla e-ticaret sitesi yapabildiklerini iddia ederler. E ticaret sitesi paketleri alt yapısını yönetmek ve ihtiyaçlara anında cevap verebilmek bilgi ve tecrübe ile mümkündür. Sektörde geçirdiğimiz uzun yılların destek verebilmek için fazlasıyla yeterli olduğunu düşünüyoruz. Bizimle doğru yerdesiniz…

 

Satış Sitesi için Hazır e-ticaret paketi Satın almak zorundamıyım?

Hazır eticaret sitesi Pro v3 paketi satın almak istemezseniz; online alışveriş sitelerine üye olup, her satışınızdan en az %10 komisyon verebilir ve üstüne aylık mağaza bedeli ödeyebilirsiniz ya da internetten satış yapmak için profesyonel e-ticaret paketleri karşılaştırma sayfamızdan satın al işlemi ile kendi eticaret sitenizi kurabilirsiniz.

 

Kendi hostingim var, e ticaret scripti satıyormusunuz?

Evet barındırabilirsiniz. Ancak, sunucunuzda “Güncel IonCube” bileşeninin kurulu olması gereklidir. Ayrıca yazılımlarımız en düşük PHP 5.5 sürümü ile çalışmaktadır. Tüm özelliklere sahip, full performans ve profesyonel hosting paketlerimizden birini seçerek de hizmet alabilirsiniz.

 

E ticaret paketi satın almak istiyorum , nereden başlamalıyım?

Profesyonel e ticaret yazılımı ile beraber girişimci bir ruha sahip olmanız gerekmektedir. İnternetten satış yapmak istiyorum düşüncesini eyleme geçirdiğiniz için zaten girişimciliğe sahipsiniz. Geriye kalan profesyonel hazır e-ticaret paketi seçimiz için yukarıdaki özellik tablosundan size uygun olanını satın al düğmesine tıklayarak işlemlere devam edebilirsiniz. Kolayca 3 adımda e-satış sitesi açabilirsiniz, bu adımlar ana sayfamızda detaylı olarak ele alınmıştır.

 

İnternetten satış yapmak istiyorum, e ticaret nasıl yapılır bilmiyorum.

Dert etmeyin , biz zaten onun için buradayız. Sayfamızdan size uygun hazır e ticaret paketi satın aldığınızda e-ticaret dünyasına adım atmış olacaksınız.Aklınıza takılan tüm soruların için blog sayfalarımızdan faydalanabilir, satış öncesi ve satış sonrası destek alabilirsiniz. Teknik destek ve satış ekibimiz sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Sizlere kaynak olarak e-ticaret rehberi blog sayfalaımızı önerebiliriz.

 

WooCommerce Turuncu Teması Sitesi  Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Siparişler ortalama 30 DK. içerisinde onaylanmaktadır. Sistem onayı ile birlikte indirme linkiniz sisteme kayıtlı mail adresinize wetransfer ile gönderilmektedir. Tarafımızca kurulum talep edilmesi halinde 12 saat içerisinde kurulum ve teslimat yapılmaktadır.

 

WooCommerce Turuncu Teması Sitesini Ücretsiz kurulum yapıyor musunuz?

Elbette yapıyoruz. Bunun için tek yapmanız gereken, destek sistemimiz üzerinden host bilgileriniz ile birlikte kurulum talebi iletmenizdir.

WooCommerce Turuncu Teması Sitesi için Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tüm yazılımlarımız domaine lisanslı olarak ömür boyu kullanım ile sunulmaktadır. Bu nedenle bir defaya mahsus ödeme yaparsınız.

 

WooCommerce Turuncu Teması Sitesini İstediğim kadar domaine kurabilir miyim?

Scriptlerimiz domaine lisanslı verilmektedir, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte belirtilen domaine lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

 

WooCommerce Turuncu Teması Daha sonra lisans değişikliği yapabilir miyim?

Aynı firmaya ait ilk alınan lisans .com uzantı ya alınmış ise, firma daha sonra aynı domainin .com.tr uzantısına geçmek istediğinde süre gözetmeksizin değiştirilir. Diğer türlü lisans değişimi ücretsiz olarak yapılmayacaktır.

 

WooCommerce Turuncu Teması Kredi Kartıyla Alabilir miyim?

Evet Tüm WooCommerce E-Ticaret Paketleri Kredi Kartı ve Havale/EFT Yoluyla Ödeme Yapabilirsiniz.

 

WooCommerce Turuncu Teması Teknik Destek Veriyor musunuz?

Scriptlerimizi satın alan müşterimize, Yazılımsal Sorulanlara ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz.  destek sistemimizden bildirim yapabilirsiniz. En kısa sürede cevaplayacağımızdan emin olabilirsiniz.

 

WooCommerce Turuncu Teması Geri İade Hakkım Var mı?

Malesef. Yazılımlarımız domaine lisanslı ve dosya teslimi şeklinde olduğundan iade söz konusu olmamaktadır. Bu nedenle demo sunumlarımızı detaylı olarak inceleyiniz.

 

WooCommerce Turuncu Teması Google’da Çıkar mı?

Elbette. Tüm yazılımlarımız %100 Google uyumlu ve tüm SEO donanımlarına sahip olduğundan kısa süre içerisinde siteniz Google’da yer almaktadır. Müşterilerimizin en çok övgü ile bahsettiği özelliklerinden biri de SEO daki gücüdür.